Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,44 zł , zmiana od tamtej pory: 66,38%
Wszystko zależy od oscylatorów oraz wskaźnik konwergencji/dywergencji średnich ruchomych. Dzisiaj testujemy wskaźniki trendowości rynku, zobaczcie na średnie kroczące EMA, przy dywergencji najbardziej istotne jest to, że wskazania wskaźnika MACD nie potwierdzają ruchu w danym trendzie. Tym samym pojawia się ostrzeżenie o możliwej zmianie trendu. W najlepszym wypadku o jego wyhamowaniu do czasu pojawienia się konkretnego sygnału. To tylko z jedna z hipotez, według Rozsądnego cena akcji to grubo ponad 318 zł. czy jest to realne? Tego nikt nie wie, giełda to gra. Proszę o samodzielne podejmowanie decyzji. To nie jest porada inwestycyjna w myśl rozporządzenia MAR.

  • JEST ESPI! Autor: ~Olo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOMAXIMA 9,00% 39,00 2022-01-20 17:04:30