Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,70 zł , zmiana od tamtej pory: -25,66%

jest dobrze, będzie jeszcze lepiej

Zgłoś do moderatora
dzisiaj dobry dzień, fajnie poszło do góry, a czekamy zaraz na nowa wycenę (na pewno będzie jeszcze lepsza niż poprzednia), nowe info o kontraktach tez pewnie niedługo. Ciekawe tylko czy jakieś ameby będą realizowały „zyski„ już w tym momencie. Jeżeli tak to oznacza to tylko tyle, że kompletnie nie wiedza co robią i jaką spółkę posiadają. 60 zł już niedługo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 3,33% 31,00 2021-12-02 17:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.