Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,72%

Jeśli chcecie wiedzieć o co chodzi w spółce i dlaczego może być wyżej

Zgłoś do moderatora
Jeśli chcecie wiedzieć o co chodzi w spółce i dlaczego może być wyżej obejrzyjcie. Nie ma drugiej takiej spółki gamingowej na polskiej giełdzie, która ma takie perspektywy skokowego wzrostu zysków.

Zobaczcie
mobile e-sport
solitare i zyski jakie przynosi
inne gry mobile.

https://www.youtube.com/watch?v=Y2wI_R_yVaQ

Teraz będą mieć paliwo na produkcję. To nie pójdzie od razu i nie spodziewajcie się powrotu na 200 zł zbyt szybko. Ale jak pojawią się zyski, nowe gry to tutaj potencjał jest nieograniczony.

Na rynku wartym 1mln USD, rozwijającym się +50% rok do roku, mają wyłączność na gry sportowe.

Dziękuję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -1,57% 50,20 2020-11-23 17:02:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.