Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,28 zł , zmiana od tamtej pory: 20,88%

Jedynym pocieszeniem może być valumen spadków.

Zgłoś do moderatora
Lotos jest już od szczytu ok.23% niżej to praktycznie wskazuje na besse na akcjach spółki.
Na taki scenariusz składa się zazwyczaj słaby wynik finansowy spółki, zdarzenia losowe itp. - to co wywołuje ogólną panikę na rynku.
W przypadku tej spółki nic się takiego nie stało. Zatem skąd te spadki, przed takimi wydarzeniami jak przejęcie zakończenie programu EFRA oraz pokaźna dywidenda?.
Rekomendację lotosu to 63-107 spora różnica jak na fachowców. To tak jakby rzeczoznawcy oszacowali ten sam dom w dużym mieście na 600tys i 107mln  - profeska że ho ho.
Możemy zaklinać rzeczywistość, rysować wykresy nazywać je młoty, wylewanie dziecka itp. gdzie nas zaprowadzą tam dojdziemy i tyle.
Jeśli grają to mają kasę aby spółkę sprowadzić na poziomy nawet takie które  mogą się wydawać irracjonalne np.7zł.
Szczerze wieżę że lotos przed przejęciem będzie powyżej 100zł. bo nie ma innego uzasadnienia na przejęcie firmy. tak szybko jak spada pójdzie do góry tylko że nikt nie wejdzie do tego pociągu jeśli nie siedzi już w środku.
Psychologia inwestycji jest taka iż ciężko jest wyjść ale jeszcze ciężej wejść. Jeśli nie wierzysz w wartość firmy nie inwestuj bo jeśli traktujesz giełdę jak grę to większe prawdopodobieństwo jest w totalizatorze także zamieńcie LOTOS na LOTTO.
Lotos to konkretna firma zdolna do maksymalizacji zysku i perspektywiczna. Wartość akcji w moim przekonaniu bliżej jest rekomendacji BOŚ aniżeli mBANK.
Strach/lęk/nerwy/zwątpienie musi przyjść aby trend się odwrócił.
Czas pokaże cierpliwość powinna zostać wynagrodzona.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,30% 91,00 2019-11-15 17:03:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.