Forum Giełda +Dodaj wątek

Jedyne obligacje dające ponad 100% zysku w dwa lata na Catalyst

Zgłoś do moderatora
Proszę rozważcie inwestycje w obligacje Digate S.A. z rynku Catalyst (DGT0414). Przy aktualnych ofertach sprzedaż na poziomie 55-60 można razem z odsetkami (14% rocznie) mieć ponad 100% zysku po wykupie za 18 miesięcy! Nie twierdzę że to jest zysk pewny "jak w banku" ale z pewnością pewniejszy niż w Amber Gold czy na Hydrobudowie. W banku to można mieć pewne 6-7% rocznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROBUD 3,83% 209,00 2007-08-08 16:25:12