Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,42 zł

jednak bedzie przejecie !!! wszystko jasne

Zgłoś do moderatora
Zamiany stanu posiadania wszystkie akcje wrzucili do jednego wora co służy ułatwieniu odsprzedania spółki. http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,300074
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,300073
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,300072

Będzie grubo !!!!
  • jednak bedzie przejecie !!! wszystko jasne Autor: fazianga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.