Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,60 zł , zmiana od tamtej pory: -11,65%

jeden strzal i spada do 25 pln

Zgłoś do moderatora
jw. wystarczy 3000 akcji i obsuwka jak z KILIMANDZARO , a to dopiero poczatek zobaczymy co bedzie sie działo od 20 -10
przeciez ta spolka zadluzona jest po uszy widac po wynikach za ostatnie 2 lata wartsc ksiegowa 8pln a na giełdzie 26 pln
niesamowite z takim zadluzeniem oczy otworza wam sie w polowie listopada
  • jeden strzal i spada do 25 pln Autor: ~leon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 1,29% 23,50 2021-12-02 16:20:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.