Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,86 zł , zmiana od tamtej pory: 1,81%
Obejmował 2 emisje ekipy tj.około 11.000.000 akcji (nominał 0.01 )w 2 cenach .Znamy tylko w przybliżeniu cenę drugiej emisji ,Z moich obliczeń (mogę się mylić) wychodzi 1 mln z ogonkiem po 1.3 .Nie mamy pojęcia po ile obejmowana była pierwsza emisja. Uważam że rząd wielkości niżej-ale nam nie powiedzą .W bilansie jrh wszystkie akcje ekipy księgują po cenie z ostatniej emisji -czyli tej najwyższej.Teoretycznie nowa emisja połączeniowa może być w bardzo niskiej cenie z uwagi NA TO , że już na dwa dni przed podpisaniem listu int. z ekipą jrh zaczął wywalać akcje bbi -i tak mu się w sumie wywaliło z półtorej bańki papiera .BEZ KOMENTARZA .
  • JC Autor: ~aw
  • Re: JC Autor: ~Wyruchany
  • Re: JC Autor: ~Maliniak
  • Re: JC Autor: ~abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST 0,00% 9,02 2021-10-21 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.