Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,02 zł , zmiana od tamtej pory: 29,95%

jaśni już nie potrafię wyjaśnić

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-02 o godz. 19:08 ~Wyjaśniam napisał(a):
> Potem przetargi,uprawomocnienie itd.. łopatę wbiją 2023r jeśli ktoś tego nie wie to znaczy że mało się orientuje w beznadziejej sytuacji w PLK. Właśnie jest w trakcie konferencja PLK w Zakopanem i miny uczestnikow nie tęgie. W kuluarach wszyscy mówią że ruszą się przetargi nie wcześniej niż 2023!!! Przyszy rok to będzie zapaść w branży. Ty CE powiedz ile jest przetargów obecnie na PLK tylko nie ściemniaj! Jest taka bieda że startuje do postępowania po 10-17 wygłodniałych firm!!!!

widze4 żęś robiony przed 3cią zmianą więć będą wyrozumiały i oświece cię skoro ojca ni masz.
startuje tyle bo PIs dopuścił małe firmy do uczestnictwa w przetargach-oszczędzę ci szczegółow jak to zrobił bo byś miał trudności ze zrozumioeniem.
daletgo synku staruje nie 3-5 ale 12 firm w przetargu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 4,57% 16,92 2022-05-27 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.