Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -10,72%

January Ciszewski I jego inwestycje

Zgłoś do moderatora
Zobaczcie kursy spółek. Medcamp, on przecież tam swoje wycisnął, a to ze nie sprzedał, musicie ze we Ff nie miał nic? Hornigold co się stało po jego wejściu? Reddev jak kurs po jego inwestycji? Avatrix sami wiecie. A najgorsze co zrobił na Excellence, tam to dopiero od....z głównymi akcjonariuszami. Także nie polecam iść za tym panem a pod prąd aktualnie. Spójrzcie na Columbusa, wielu mówi ze głowni nie sprzedali akcji, hej, myśle ze sprzedali sporo pod 100 pln, tylko tak mniej oficjalnie, kto by przepuścił taki zarobek?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AVATRIX -3,79% 1,12 2021-12-03 17:00:00