Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,92%

Jako znawca historii CIG rzeczę, że z CDA robiony jest numer a'la LotF

Zgłoś do moderatora
Wszystkie ostatnie wydarzenia - jak sprzedaż akcji przez prezesa przed premierą, opieranie marketingu na youtuberach, czy okrojenie gry z trybu multiplayer i mglista obietnica dodania go później - wszystkie mają swoje odpowiedniki w wydarzeniach sprzed premier poprzednich gier CIG. Nie inaczej jest z wykorzystaniem CD Action na kilka dni przed premierą. Większość przedpremierowych tekstów o grach CIG jest przesłodka, jakby pisali je cigofile, podobnie jest z ocenami w recenzjach. Najlepszym przykładem jest przedpremierowa recenzja LotF, która była najwyższa na świecie i znacznie przebijała średnią:
https://www.metacritic.com/game/pc/lords-of-the-fallen 

Dlaczego nasuwa mi się porównanie do przedpremierowej recenzji LotF w CD Action? Otóż wówczas też nikt inny nie napisał żadnej recenzji, CD Action było jedyne, więc jako jedyne miało zdjęte embargo na recenzję.... i zrewanżowało się oceną 90/100, chociaż średnia ocen w zależności od wersji to 68-70/100. Teraz też jakoś żadne inne pismo nie zapowiada publikacji recenzji SGWC przed premierą, tylko CD Action. Przypadek? Nie sądzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 1,50% 0,88 2019-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.