Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: 28,16%

Jako jedyny obiektywny forumowicz w tym bagienku, radzę przeczytać...

Zgłoś do moderatora
Niech padną te oto słowa:

Deal z my.games uratowało Farmę przed utonięciem. Ja przynajmniej tak uważam. Razem z tym rzecz jasna uratowało pomyślność tej gry. Zresztą ktoś inny, wcześniej czy później by ją odkupił czy coś. Gra ma bowiem niewiarygodnie duży potencjał. To już praktycznie jest konkurent pełnoprawny wielkiego i legendarnego Battlefielda. Oczywiście mówię o gameplayu i grafice. Wystarczy tylko wszystko dopieścić.

Na konsole sobie poczekamy, że hoho. Też to moja prywatna opinia.

Jak finansowo Farma na tym wyjdzie? Absolutnie znacznie gorzej niż gdybysmy magicznie cofnęli czas i zrobili 1,5 roku temu bardzo udany release, a Farma by krocie juz wtedy zarobiła i dotrudniła osób by doszlifowali w pare miesięcy grę. I to bez żadnych obligacji, dotacji, czy drukowania akcji.

Czy to znaczy, że Farma nie będzie rosła na giełdzie? Oczywiście, że nie. Będzie rosła do i po ostatecznym releasie, ale najprawdopodobniej bardzo konserwatynie... Dzidy na 1 mld kapitalizacji szybkiej nie przewiduję.

Dziękuję za uwagę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -16,71% 31,40 2020-10-28 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.