Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jako Akcjonariusz będę wnioskował za Odwołanie Prezesa i Kroka !

Zgłoś do moderatora
Jako Akcjonariusz z znacznym pakietem akcji nie chcę widzieć obecnego prezesa ani kroka w Spółce którzy już dawno powinni zostać wyrzuceni i roliczeni !Dlatego najwyższy czas aby to zrobić i rozliczyć ich !! i tutaj mam nadzieję że wszyscy Akcjonariusze również podejmia tą strategiczną decyzje i wspólnymi siłami rozliczymy ich !! bo tylko w taki sposób wygramy z nimi i rozliczymy z wszystkich przekrętów jakich dopuścili sie na spółce przez te lata kiedy rządzili i okradali nas i wyprowadzali kase z spółki i wszystko co było do wyprowadzenia ! Jak by było mało teraz jeszcze chcą Wyprowadzić Nawjażniejsze Aktywa Spółki czyli nasze Koncesje za darmo i przepisać na kolejnego słupa czyli Spółę celową tak aby Spółka Petroilnvest nie miała żadnego majatku już i wisiała tylko jako spółka widmo w KRS z długami które zostały do spłacenia a które miały być spłacone zgodnie z umowa !!Gdzie jak sie okazuje było to kolejnym kłamstwem prezesa ,kroka ,kazachów!! Dlatego pod żadnym pozorem i kolejnym bajkom nie ma mowy o jakiej kolwiek umowie z nimi i kolejnymi kłamstwami aby wyprowadzić Koncesje !! Jeżeli chcą Koncesje to niech zapłacą za nia wtedy ję dostaną !! Ządnej umowy nikt nie podpisze na słowa i kolejne bajeczki i kity co to nie będzie !! Jeżeli Inwestor chcę Koncesje proszę bardzo nie kupuje i płaci bo nikt nie kupi koeljnych bajek co będzie potem !!Kasa na konta po ustalonej i wcenionej wartości złóż i wtedy możemy rozmawiać o sprzedaży i podpisywać a nie odwrotnie !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.