Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jako Akcjonariusz będę wnioskował za Konfiskatę majatków żaby/kroka/Miro

Zgłoś do moderatora
Jako Akcjonariusz będę głosował za Zapuszkowanie żaby- kroka -killera-mirosława i kilku jeszcze którzy układali się z żabą za plecami PAM i reszty akcjonariuszy !! Tak że myślę że po 15 lat jak dostaną to będą mieli swoją nagrodę no i oczywiście za Konfiskatę majątków ich na rzecz PAM i Akcjonariuszy ! Wszystkie dowody zostaną zebrane maile itd.które to jeszcze przekazywał Smółka D !! Wszystko dokładnie zostanie zebrane i przedstawione w Prokuraturze !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.