Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: 66,01%

JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOOTĄ ABY W TEJ CENIE SPRZEDAĆ???

Zgłoś do moderatora
to, że na akcjach JSW myślących inaczej nie brakuje przekonałem się nie raz ale jak można sprzedawać w takiej cenie po głębokiej i nieuzasadnionej korekcie, po wynikach za III kw które tylko potwierdzają, że IV kw i kolejne będą rewelacyjne? JAK WIDAĆ IDIOOTÓW NIE BRAKUJE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JSW -2,39% 67,90 2022-05-26 16:49:50