Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,39 zł , zmiana od tamtej pory: -62,13%

JAKIE SCENARIUSZE NA RESOLUTION / UPADŁOŚĆ BANKU

Zgłoś do moderatora
Poprzesuwali raporty na 29 kwietnia akurat tuż przed długim weekendem majowym.
24 kwietnia dzis mija termin złożenia poprawionego plany naprawy którego brak !! DLACZEGO Zarząd tego oszukańczego banku, przeciąga wszystko na ostatnią chwile (PATRZ analogicznie robili to w przypadku IdeaBanku).

Pytanie czy resolution będzie to już w ten weekend majowy czy przeciagną to do 31 grudnia 2022 r.? To nie jest pytanie CZY ale KIEDY !!!

I nie ma co z tym walczyć !!! Bank od 2 lat NIE ZROBIŁ NIC by poprawić swoje współczynniki !!!

Za to co zrobił ?
W raportach za 1,2 i 3 kwartał zawiązał 0 ZŁOTYCH rezerw na NAJWIĘKSZY PORTFEL KREDYTÓW FRANKOWYCH pośród wszystkich banków !! Ok 10 miliardów złkredytów, 3 mld zł pozwów w sadach, kapitały własne 1,8 mld i beda coraz niższe po upadku Open Finance !!!

Sprawdzie sobie jakie rezerwy zawiazaly inne banki, jakie inne banki maja kredyty frankowe i wartosc spraw w sądowych oraz jakie te banki mają kapitaly własne.

Podsumowując GETIN NOBLE --> RESOLUTION

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.