Forum Giełda +Dodaj wątek

jakie perspektywy kursu CEZ

Zgłoś do moderatora
wg mojej opinii ostatnie wyceny 78 zl sa zaniżone tym bardziej ze ta sama agencja w ciagu ostatniego okresu zmieniala je wielkorotnie bez podawania merytorycznych przeslanek
wg mnie 84 to max w ciagu miesiaca ,ale 100 wisi nad spółka i wroci na ten poziom ale kiedy ??
prosze o opinie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CEZ 0,13% 156,00 2022-11-25 17:03:41