Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -7,20%

Jakie dwie cyferki?

Zgłoś do moderatora
O jakich dwóch cyferkach jest tutaj mowa?
Ilość akcji OML: 53.5mln
ilość akcji Avatrix (po połączeniu): 21mln

Ghostrunner: 9/10 (steam):
https://www.youtube.com/watch?v=dgGLdUOXOao - 674 tys. views (pierwszy wynik z google - ghostrunner review youtube)
kurs 8.60zł, kaitalizacja ~500mln
kurs akcji firmy nie wystrzeił bo January, nie wystrzelił bo połączenie, wystrzelił z okolic ~1.5zł bo firma wypuściła na rynek produkt. Gra AAA, bardzo dobrze oceniania, dobrze się sprzedająca.

Re-Legion: 6/10 (steam):
https://www.youtube.com/watch?v=w_uDyuBNd_k - 1 tys. views (pierwszy wynik z google - re-legion review youtube)

Obu zespołów nie da się porównać. A co chwila czytam o dwóch cyferkach. Kapitalizacja na poziomie 80-100mln (kurs akcji 4-5zł) owszem jest możliwa i prawdopodobna, ale JEDYNIE pod warunkiem, iż Ice Code wypuszczą grę która się się spodoba i sprzeda. A nie kolejnego totalnego gniota.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 7,41% 1,16 2021-10-15 11:05:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.