Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,05 zł , zmiana od tamtej pory: -15,41%

Jaki gry powinien przetestować DGE (pomysły)

Zgłoś do moderatora
1.Typu obrona Azowstalu/np jako ochotnik zaciągasz się do obrońców lub jesteś dowódcą obrony lub pniesz się po szczeblach dowodzenia (osiągnięcia)
a.fabuła zawierająca elementy walki,różne rodzaje broni,braterstwo broni i przetrwanie( coop ?),dylematy dowódcy (np wysyłanie ludzi na zwiad(często na śmierc),zdobywanie jedzenia i broni ,opieka medyczna i śmierć towarzyszy i na koniec próba wyjścia z okrążenia...
2.Tematyka poszukiwania złota w wersji historycznej: np Alaska-zimowy survival ekonomiczny-chciwość,bogactwo,porażka,przetrwanie...
a.Może to być gra typu "zaginione złoto II wojny światowej (Yamashita)" leci obecnie na FOKUS TV
  • Jaki gry powinien przetestować DGE (pomysły) Autor: ~JR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,51% 39,80 2023-06-07 16:16:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.