Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,38 zł , zmiana od tamtej pory: -15,53%

Jaką wysokość dywidendy obstawiacie

Zgłoś do moderatora
Za 2019 zysk netto 3.6 mln, a dywidenda wyniosła 0.31 groszy. W tym roku po q4 zysk netto to blisko 8 mln. Jaką dywidendę obstawiacie? Czemu ulica tego nie widzi?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EDINVEST -1,07% 3,70 2021-10-15 16:08:51