Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,20 zł , zmiana od tamtej pory: -19,92%

Jaka przyczyna tak głębokich spadków -9% dzis a od szczytu ok 20% ??

Zgłoś do moderatora
To nie wygląda na korektę ostatnich wzrostów. Chyba spółka dużej poczeka w przedziale 50-60zł za nim nastąpi wybicie. Dziwne jest to że powyżej tego poziomu w okolicach 65zł były zbierane dość duże pakiety a teraz po 55 nikt nie chce kupować. Co się zmieniło od ostatniego tygodnia?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCFGROUP -0,97% 41,00 2022-12-02 17:00:00