Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,35 zł , zmiana od tamtej pory: 2,25%

jaka jest realna cena ALL ?

Zgłoś do moderatora
Jaka jest wartosc spolki ? Odpowiedz nie jest jednoznaczna biorac pod uwage ze GPW wycenia przede wszystkim przyszlosc i perspektywy rozwoju firmy a w tym wypadku mamy do czynienia z indywidualna i subiektywna wycena inwestora.
Na dzien dzisiejszy w zaleznosci od wskaznika cena ALL zaczyna sie od 13,08 zl do 49,49 zl. I tak :
wg wskaznika EV/EBITDA - 13,08 zl
wg wskaznika EV/EBIT - 14,82 zl
wg ceny do zysku operacyjnego - 16,55 zl
wg ceny do wartosci ksiegowej - 38,96
wg wskaznika EV/Przychody - 46,51
wg ceny do przychodow - 49,49
Biorac pod uwage dzien dzisiejszy wg mnie wartosc ALL oscyluje w przedziale 15 zl - 20 zl a gdybym mial podac cene jednostkowa to bym postawil na 17 zl. 30.05 maja byc podane wyniki za I kwartal 2021r. Jesli progresja wzrostu ALL zostanie utrzymana , to wg mnie, cena 20 zl za akcje nie powinna byc zbyt wygorowana.

Wiec skad sa te spadki. Wg mnie to efekt bardzo malego obrotu wolumenu gdzie dodatkowa podaz 10 tys akcji moze powaznie zachwiac kursem zarowno w gore jak i w dol. Mozliwe jest i to ze czesc inwestorow uwaza ze obecna cena ALL jest przewartosciowana. Ja nie podzielam tego zdania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,09% 13,65 2021-06-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.