Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: -72,73%

. jak zwykle - wyrok

Zgłoś do moderatora
bezpodstawne żądania ?...:-)

Jakos sad nie dal wiary ;-) ...czyli sytuacja jak zwykle w PIG - pol banki inwestorow poszlo sie.. .. wohynski dostanie sterte papiera serii D

Ta spolka to jeden wieliki przekret of poczatku dzialanosci - co widac po kursie..

jescze matke w to ubiera - wtyd

______________________
""Planet Soft S.A. z siedzibą we Wrocławiu wpisana do KRS pod nr 0000406990 kupuje bez protestu i odbiera od Instytutu Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wpisanej do KRS pod nr 0000448650 akcje zwykłe na okaziciela serii D o nr 000.001 do 081.081 w ilości 81081 sztuk spółki Rearden Technology S.A. z siedzibą we Wrocławiu za zapłatą ceny 387.500,00 zł (trzysta osiemdziesiąt siedem tysięcy pięćset złotych)”.
W pozostałym zakresie powództwo zostało oddalone.

Spółka podtrzymuje swoje stanowisko, iż żądania Instytutu Biznesu Sp. z o.o. są bezpodstawne (szerzej opisano w raporcie bieżącym nr 31/2015)  i zamierza odwołać się od wyroku. Wyrok nie jest prawomocny."
  • . jak zwykle - wyrok Autor: ~wyrok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00