Forum Giełda +Dodaj wątek

JAK ZROBIC MILION ZŁ czytaj. ARTEFE KUPOWANIE NA WYSCIGI

Zgłoś do moderatora
Zarząd ARTEFE S.A. informuje, że Spółka postanowiła rozpocząć działalność w trzecim (oprócz produkcji wyrobów wyposażenia wnętrz marki Artefe i działalności teletechnicznej) obszarze rynkowym - prowadzenie samoobsługowych myjni samochodowych. W związku z tym w dniu wczorajszym podpisany został List Intencyjny z przedstawicielem na Polskę EHRLE - Firmą Czysto.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Celem działań, które zostaną podjęte przez Strony będzie przejęcie 4 myjni samoobsługowych sieci Czysto.pl w następujących lokalizacjach: 1/ Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich (3 stanowiska - w pobliżu SP Orlen) 2/ Zabrze ul. Wolności/Monte Casino (4 stanowiska - na terenie SP Neste) 3/ Łódź ul. Rokicińska (6 stanowisk - na terenie SP Neste, w pobliżu marketów Selgros i OBI) 4/ Tarnów ul. Szujskiego (5 stanowisk - w pobliżu marketu Lidl). Obiekty Nr 1 i 2 są przygotowane do eksploatacji, obiekt Nr 3 - gotowość do eksploatacji za 2 miesiące, obiekt Nr 4 - gotowość do eksploatacji za 6 miesięcy). Łączna wartość wszystkich 4 lokalizacji wynosi na obecnym etapie negocjacji 4,8 mln zł netto. List intencyjny zakłada pozyskanie finansowania leasingowego na poziomie wpłaty własnej max. 15% przy pięcioletnim okresie trwania leasingu. Podstawa prawna: § 3 ust 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu obrotu \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06