Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,12 zł , zmiana od tamtej pory: 20,86%

Jak Zielu z Januarym zrobili WAŁ DEKADY ..CZYTAĆ....

Zgłoś do moderatora
rok 2010 . rodzi się new connect zwany przez wielu nju wałek. no cóż sobolewski dopuszcza wydmuszki to..Bracia RURARZ z Częstochowy wprowadzają swój wynalazek. STI GROUP. LICZBA AKCJI 16 MLN. SPÓŁKA PO 2 LATACH JEST JUŻ KLASYCZNĄ WYDMUSZKĄ. Bracia R. SZUKAJĄ SŁUPA. ZNAJDUJĄ IWONKĘ BARSZCZEWSKĄ -DENIS. ta odkupuje duże pakiety po 10 groszy od Chlopaków z Częstochowy. Kurs rośnie nawet do 60 groszy/...Iwonka jednak nie ma pomysłu na biznes. pojawia się jej stary znajomy z inncyh spółek. JANUARY CISZEWSKI. TEN WIE JAK ZROBIĆ DEAL! Prezesem mianuje DAWIDA ZIELINSKIEGO FOTOWOLTANIKA staje się modna. Zaczynają skup akcji. Drukują akcje . Stare akcje serii ,które mieli jeszcze Rurarze skupują sukcesywnie po resplicie . z 16 mln akcji zostaje tylko 2 mln. kurs 0.50 groszy po resplicie. Czyli wydają okolo 1 mln by miec caly free float. nastepuje rok 2019. Fotowoltanika dzięki programowi rżadowemu ma swoje 5 minut.CISZEWSKI na to czekał 5 lat...
Razem z ekipą swoich druchów zaczyna powolną wspinaczkę COLUMBUSA. Kurs zaczyna rosnąć ....2020 rok.pandemia. Mająć 90% akcji w wolnym obiegu robią "POMPKĘ" .110 ZETA!!!!! LESZCZE ONIEMIELI. TAKA STPA ZWROTU? 50000% TAK ....TAK DZIAŁAJĄ SPÓŁDZIELNIE. ZACZYNA SIĘ DYSTRYBUCJA. KOLEJNE INFA ZIELINSKIEGO MAJA POWODOWAĆ KOREKTY PRZED OSTATECZNYM KRACHEM...a ten następuje... infa o emisjach po 1.89 i "inwestorze" z USA ...nie pomagasją...kurs leci na 18 zeta...po infie o... emisji za 500 mln.wróbelki cwierkaja ze Ciszewski przygotowujer już plan na rok 2030... kilka replitów , skup akcji przez nastepne lata i....spróbuje powtórzyć numer z lat 2019-20....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -5,03% 21,90 2022-01-19 17:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.