Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,78 zł , zmiana od tamtej pory: -38,96%

Jak zaplanowałem nadchodzącą wojnę. Bzymbzymk mówi

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chodzi o wojnę w polsce to przede wszystkim należało nie dopuścić opozycji do wygrania wyborów i zintegrowania ich z UE. W zasadzie było wiadome, że wygrana PiS spowoduje skłócenie się ze wszystkimi. Osiągnięcie tego celu, zajęło mi kilka godzin

https://oko.press/silnirazem-pis-zarzuca-koalicji/ 

Następnym etapem było poinformowanie rządów Rosji i Białorusi i kilku innych o możliwościach zainicjowania tutaj wojny. Moja strategia przesłana przeze mnie jest obecnie wykonywana krok po kroku. 
https://bzymbzymk.files.wordpress.com/2019/08/guru.jpg?w=525

https://bzymbzymk.wordpress.com/2020/01/29/polackss-continue-nazi-experiments-in-a-group-of-50-of-the-population-do-not-dare-to-buy-any-poolish-products-and-services-order-not-to-buy-any-poolish-products-at-all-i-dont-buy-poolish-products/ 

Zresztą co wam będę mówił...Sami zobaczycie

  • Jak zaplanowałem nadchodzącą wojnę. Bzymbzymk mówi Autor: ~Bzymbzymk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 4,99% 32,83 2022-05-17 17:01:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.