Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -13,17%

Jak zapisać się na prawo poboru+ dodatkowe info

Zgłoś do moderatora
Z racji tego ze jestem początkującym inwestorem proszę o pomoc starszych kolegów po fachu. Mianowicie mam rachunek maklerskie założony w aliorze posiadam trochę akcji labocanny pytania poniżej brzmią
1. Gdzie (online czy w biurze maklerskim) i do kiedy trzeba zapisać się na prawo poboru?
2. Jak mogę odsprzedać prawo poboru i do kiedy jeżeli nie zdecyduje się zatrzymać akcji

Zacząłem inwestować w labocanne od 7 zł później coraz niżej brałem aż do 2.5
  • Jak zapisać się na prawo poboru+ dodatkowe info Autor: ~Nowicjusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA -0,34% 2,77 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.