Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,07%

Jak zagrać S na MBF ?

Zgłoś do moderatora
thc - nie pytałem jak wyglada gra na spadki , pytałem jak to zrobić na MBF .Twoja "rada" jest ksiazkowa - pozycz akcje od P.Prelewicza - genialne .Ale jesli on nie zechce tego zrobić ?
Pytałem teoretycznie jak zagrac i czy MOZNA grac oficjalnie na S na MBF ? Nadal nie wiem , wykaz sie zatem - bo np P.Prelewicz nie chce zadenej umowy notarialnej i pozyczenia akcji .
Podaj inne rozwiazanie , a ja wtedy wycofam wszystko co napisałem o Twojej niekompetencji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP -7,21% 3,15 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.