Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,22 zł , zmiana od tamtej pory: 11,85%

Jak zachowa się kurs Aquatech przed raportem za III kwartał?

Zgłoś do moderatora
Jak myślicie?

Ogromną niepewność bo jest ryzyko zawieszenia notowań a z drugiej strony jeśli ten raport będzie i okaże się że udało się trochę posprzątać w firmie to może być wzrost.

Taka trochę ruletka. Przy cenie 2 zł za akcję mógłbym zaryzykować jednak 4 zł to wcale nie tak tanio biorąc pod uwagę że spółka przed wakacjami chodziła po około 8 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH -5,22% 4,72 2021-01-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.