Forum Giełda +Dodaj wątek

Jak wyznaczyć zysk właścicielski z akcji?

Zgłoś do moderatora
Zapraszam do obejrzenia darmowego kursu inwestowania dywidendowego, w którym w cz. 5 omawiamy praktyczny sposób wyznaczenia zysku właścicielskiego na przykładzie spółki Śnieżka. Wpisz w wyszukiwarce youtube ,,zysk właścicielski'' i obejrzyj szkolenie autora FizMat. Zysk właścicielski jest pojęciem kluczowym dla inwestorów dywidendowych.
  • Jak wyznaczyć zysk właścicielski z akcji? Autor: ~wieslawzk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SNIEZKA 0,00% 80,80 2021-10-22 16:34:04