Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,50%

Jak wyjść z Doradców z klasą? Najlepiej po $60 na godzinę!

Zgłoś do moderatora
Skoro tu jesteście to pewnie macie trochę strat do odrobienia?

W wolnej chwili od inwestowania polecam gry, gdzie można wygrać nawet $60 dolarów na godzinę (całkiem sporo?), a ryzyko jest mniejsze niż na giełdzie. Jak ktoś słyszał o systemie Martingale to w tym serwisie szansa na jego powodzenie jest znacznie większa niż w innych grach.

Zajrzyjcie na allwin.social

Jak ktoś będzie się chciał zarejestrować to niech wpisze kod: 5bDUUWeA wtedy dostanie 200% Bonusu za pierwszą wpłatę, a i do mnie trafi jakaś mała kasa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DRFINANCE 3,50% 1,03 2022-06-29 16:36:53