Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jak wochyński załatwił inwestorów.

Zgłoś do moderatora
Gdyby ktoś chciał wiedzieć co porabia prezio :

https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/start-up-wroclawia-chce-odmienic-zycie-studentow-92191 

cytuje

Hubert Wochyński: Punktem wyjścia dla Drippple była uważna obserwacja lokalnego rynku pracy i wnioski z niej płynące, ale także dane o runku drugiej pracy w krajach bardziej rozwiniętych np. USA.

Jak sfinansowaliście pomysł na biznes?

Projekt sfinansował jego założyciel Hubert Wochyński, ale także  wsparła firma Prometeia Capital Sp. z o.o., tworząc fundusz typu venture capital,  czego owocem jest powstała w zeszły rok Spółka. Dotychczas zainwestowano w projekt ok. 1 mln zł i zapowiedziano dalsze finansowanie.

także niech kazdy doda 2+2 i będzie wiedział skąd były pieniądze, 

Mam nadzieję że gość skończy tam gdzie takich miejsce a wszystko zbadają odpowiednie słuzby
co do samego drippple też juz to padło można poczytac opinie osób które próbowały tam zarobić:

link

ale jak to z takimi "firmami" bywa, pewnie szambo wybije z innej dziury, w trochę w innej postaci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00