Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jak widać gołym okiem trole spadkowe w natarciu

Zgłoś do moderatora
Dużo bezpodstawnych, niepokrytych żadnymi argumentami lub nawet przekłamanych nagonów na spadki połączone ze sprzedażą akcji na niewielkich obrotach. Cel jeden: odebrac nam akcje. Z dobrych wieści: można dziś dobrać w fajnej cenie. Nie twierdzę że nie będzie taniej, przy takich obrotach kurs łatwo zaniżyć. Tymczasem do połączenia z Saule coraz bliżej.
  • Jak widać gołym okiem trole spadkowe w natarciu Autor: ~OdlotowyOlek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BLUMERANG -3,48% 11,10 2021-10-27 12:22:52