Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: 600,00%

Jak widać dziesiątki tysięcy akcji codzień zmienia właścicieli

Zgłoś do moderatora
J.w.
Dlaczego?
Dlatego, że jest tanio?
Osobiście uważam, że nie. Jestem niemal pewny, że możni tego świata sypią papierem na potęgę! Dlaczego dziennie ubierają ulicę na 40k akcji? Bo nikt tego więcej nie chce brać! Obroty rzędu 20k zł to śmiech! To, że cle znów wskoczyło do wig-u jest tu bez znaczenia. Wkrótce wszystko się wyjaśni. Wegetacja coala będzie trwała następnych parę lat o ile cle nadal istnieje!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -11,39% 3,50 2021-07-30 17:03:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.