Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -61,91%

jak ustawa wejdzie i protektor wygra

Zgłoś do moderatora
przetarg na obuwie ...

Będzie potrzeba dodatkowo 170 000 par butów wojskowych.
oczywiście - różni kontrahenci chyba będą to robić .
tak czy siak - Para butów wojskowych - dobrych to cena od 150 do nawet 300 e .
Dodatkowo trzeba brac pod uwage ze buty się psują więc będzie trzeba dużo więcej. dobrze myślę ? To nie naganianie tylko merytorycznie. protektor ma szansę dostać dobry, duży kontrakt z wojska?
  • jak ustawa wejdzie i protektor wygra Autor: ~Gadek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROTEKTOR -1,30% 2,27 2023-03-28 17:03:19