Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -43,00%

jak tutaj może być dobrze

Zgłoś do moderatora
skoro Krynica wstepnie pokazała 50 mln zysku a padlina exc strate po 2 kwartałach. Poza jednym infem o 81 tys litrów płynu nie ma żadnej innej. Wszyscy czekają na info a tu cisza jak w kościele po smierci organisty... Tak sobie myslę że gdyby miało być dobrze to wyniki za 2 pierwsze kwartał były by na plusie i w międzyczasie wpadały by infa o pozyskanych kontraktach. Na razie to bardzo życzeniowe są oczekiwania. I coś mi mówi że wyniki za 3q bedą tak samo słabe jak te za dwa pierwsze. I żeby było jasne że nie naganiam na spadki czy wzrosty bo posiadam akcje tej padliny i jakiś czasemu też wierzyłem że firemka robi dobrą robotę ale wyszło jak wyszło...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXCELLENC 0,59% 0,34 2020-10-29 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.