Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,00%

Jak to się stało? HAHA

Zgłoś do moderatora
miano największego banana 2021 roku przyznane
HAHAHAHAHAHA

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ekipa-youtube-gielda-spolka-ile-zarabia-friz-cena-akcji

Gadzinowski
Jak to się stało?
- rozbudzono nadzieje na szybkie i duże wzrosty kursu akcji (w filmach Friza występuje inwestor J.Ciszewski - gdzie zakładają się o kurs akcji (między 35 pln a 100 pln). Nie jest to do końca etyczne zachowania i jest to sprawa, której powinien przyjrzeć się regulator rynku czyli KNF w kwestii czy nie doszło do manipulacji kursem.

Pękła "bańka" związana z friz i ekipa ? Spółka BBI (wejście dla Ekipa na NC) zanurkowała z ponad blisko 19 pln, do 9,84 za akcję. Kto uwierzył w wizję Friza, dzisiaj liczy straty - jego majątek stopniał do 50%! Wartość spółki spadła o ok 45 mln pln.

Zaorski
January january gdzie obiecane złote góry i dolary. #bba vel #ekipa poniżej 10pln. Miałeś chamie złoty róg ostał Ci się jeno Lód xd miał być przyjemny strzelający lodzik od @FRIZtoja a skończyło się na gangbang #ekipa na inwestorach i pieczenie w zadku. Ostrzegałem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST 4,11% 9,12 2021-10-15 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.