Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,03 zł , zmiana od tamtej pory: -17,49%

jak tam ubrańcy

Zgłoś do moderatora
gdzie te trole które wklejały tu kilkanaście postów dziennie gdy kurs było powyżej 20 zł a poźniej sugerowali że przy 18zł to korekta. 15 to dołek. 10 musi odbić. 7 dno. 5 niżej nie spadnie. wydmuszka roku na NC. co wy wyceniacie w tej spółce? to powinno chodzić max 5 mln kapitalizacji. max!!!! za spółke na papierze? powiedzieli Wam że bedą potęgą i was ubrali na górce w przewartościowane akcje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LABOCANNA -3,85% 2,50 2021-10-15 16:48:55