Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: -16,42%

Jak tam Stróżu? Ilu graczy utopiłueś na Softbue?

Zgłoś do moderatora
To twoje naciąganie na kurs 2 zł, na kontrakty z dronami, na zyski w drugim i trzecim kwartale, na jakieś projekty z filharmonią ...
Ilu ludzi tu wciągnąłeś w stratę tylko po to żeby wyjść z akcji?? A teraz ta emisjia i PP. Spółka nic nie produkuje, ma ciągłą stratę a robi kolejną emisję. Okradnie akcjonariuszy z pieniędzy !!!! Nikt nowy juz tu nie wejdzie tylko wy zostaliście na zawsze żeby płacic za PP z każdej nowej emisji a Kierule będą żyli z waszych pieniędzy płaconych w akcjach. A Kierul sprzedawała w wakacje i we wrześniu pod Covid watcha. Ubierał wszystkich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,56 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.