Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -8,93%

Jak sądzicie kiedy prezes oficjalnie zdementuje pogłoski?

Zgłoś do moderatora
Że to nie on ani nikt z zarządu jako osoba fizyczna nie manipulował akcjami.
Już tutaj mają miejsce domysły, że odgrywał niebagatelną rolę w wywindowaniu kursu akcji celem sprzedaży przez spółki cypryjskie.
Przyznam się szczerze, że sprawy aż tak doskonale nie znam, gdyż w 2020 nie powierzyłem spółce swego kapitału.
Przydałby się czytelny komunikat ze strony władz spółki celem odcięcia od sprawy i uspokojenia inwestorów indywidualnych.

Nie ukrywajmy, milczenie będzie co najmniej niepokojące...
Nie ma co udawać, że nic się nie dzieje, bo do transparentnych spółek prokuratura nie przychodzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HUBTECH -1,61% 0,40 2022-11-29 16:28:07