Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,33 zł , zmiana od tamtej pory: -12,53%

Jak rasowi bolszewicy… ufaj, ale kontroluj.

Zgłoś do moderatora
PiS chce, by telekomy zainstalowały tajemnicze urządzenie. Ma zbierać dane. Jakie? Nie wiadomo

Jeżeli ten monitoring obejmie również dane dotyczące indywidualnych użytkowników i sposobu, w jaki korzystają z internetu, to zagrozi to prywatności - tak o nowym pomyśle PiS mówi Wojciech Klicki, prawnik z Panoptykonu. Rząd chce bowiem coś mierzyć. Co? Nie wiemy.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29612467,pis-chce-by-telekomy-zainstalowaly-tajemnicze-urzadzenie-ma.html
  • Jak rasowi bolszewicy… ufaj, ale kontroluj. Autor: ~WiktorTraktor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 5,24% 41,40 2023-06-02 17:04:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.