Forum Giełda +Dodaj wątek

jak przejmyja majatek spolki

Zgłoś do moderatora
PG Energy zlozyło najkorzystniejszą oferte zakupu Energomontaz Połudn dając az 2, 8 mln zł.

Najpierw kupia za olbrzyma kasę ( oczewiscie z gotówki wyprocowanej w Rafako ) , potem wypuszczą obligacje ,żeby głupi inwestorzy wylozyłi kasę , potem jeszcze pozaciągają kredyty , na koncu ogłoszą niewypłacalność , bankructwo , a potem sami z przez podstawione firmy za marne groszę wykupią czysta już spółkę ze wszystkim sprzętem , maszynami ...
I ten ze Gricuk, co bym w Petrolininv tez tam pracuje jako prezes spółki .... Ładnie robią wszystkich w ....

Mariusz Różacki – Członek Rady Nadzorczej PG Energy
Były Prezes Rafako S.A. Ponad 30 lat doświadczenia w energetyce przemysłowej na różnych stanowiskach.

http://www.pgenergetyka.pl/
  • jak przejmyja majatek spolki Autor: ~ede

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,01 2014-03-10 15:09:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.