Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,81 zł , zmiana od tamtej pory: 42,88%

JAK PREZES PGE ZECHCE TO WESPRĘ TECHNOLOGIĄ PGE, NIE LĘKAJCIE SIĘ, JP2.

Zgłoś do moderatora
DZIŚ TO POLSKA SPÓŁKA, ZOSTAŁA POLSKĄ SPÓŁKA Z POLSKIM ZARZĄDEM, TO MA NA UWADZE POLSKI INTERES, JAK PREZES ZECHCE, TO RUSZYMY Z TECHNOLOGIAMI ENERGETYCZNYMI, UNIEZALEŻNIAJĄCYMI POLSKĘ OD OBCYCH I TECHNOLOGII. PAN PANIE PREZESIE MA MOJE WSPARCIE I OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI. I NIE DAJCIE SIĘ WYROLOWAĆ Z POLSKICH AKCJI PGE. TO MOŻE BYĆ ZYSK NADZWYCZAJNY DLA PGE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,04% 9,73 2022-08-12 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.