Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,70 zł , zmiana od tamtej pory: -14,20%

Jak Piotr próbował spekulować aż go rynek ubrał w ciepłe palto na zimę

Zgłoś do moderatora
Oto jak forumowy mądrala Piotr próbował wymądrzać się przed innymi jakim jest wielkim inwestorem i jak na końcu go rynek ubnrał w ciepłe plato na zimę.

link do oryginału:
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-oj-pietrek-pietrek,46528221.html

Tak mądra Piotr próbował innych inwestorów ubrać w palto:

Piotr - wpis z 27.04.2020 roku
Dodam tylko, że wychodząc wtedy z GO wszedłem w SimFabric i odrobiłem stratę w kilka dni. Mamy teraz analogiczną sytuację, gdzie GOP spada tragicznie w dół, a SimFabric od kilku sesji na zielono (po falstarcie z niespełnionymi obietnicami premier, choć te są niby w drodze). Więc może warto wejść w SF? Nikogo oczywiście nie namawiam do sprzedaży czy kupna, nie jestem też analitykiem giełdowym.

Teraz ten mądrala jest zły na cały świat, że rynek jego ubrał w palto na zimę.
Weź się do roboty przegrywie, a nie zaśmiecasz forum i inni spokojni inwestorzy nie mogą się przebić przez szambo twoich wpisów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -1,33% 17,76 2021-12-02 15:08:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.