Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,60 zł , zmiana od tamtej pory: 6,02%

Jak najuprzejmiej zwracam uwagę podaży..

Zgłoś do moderatora
... że aktualnie mamy kurs poniżej wartości księgowej o jakieś 20%. to tylko tak na wszelki wypadek bo może nie mam racji ostrzegając pesymistów lub może optymistów co liczą na zrolowanie z powrotem po jeszcze niższej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FORTE -0,87% 22,90 2023-02-07 16:37:53