Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 6,29%

Jak ja to widzę...

Zgłoś do moderatora
Ceny tworzyw sztucznych wciąż rosną... pozostaje pytanie, jak KGL się zatowarowało. Jeśli mają umowy z Danish Crown np. na 20 mln zł i w tej cenie jest już wliczony koszt zakupu granulatu/folii, to gdy nagle KGL musi kupować surowiec 20% drożej, wówczas marże spadną znacząco.

Zakładam jednak, że mają zapisy w umowach, że ostateczne ceny (np. jednostkowego opakowania) są zależne od cen surowców bazowych, więc wtedy KGL może sobie odbić na kliencie rosnące ceny surowców...
  • Jak ja to widzę... Autor: bajgiel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL -1,74% 16,90 2021-06-11 17:01:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.