Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,40 zł , zmiana od tamtej pory: 29,37%

Jak handlowac to po naszemu

Zgłoś do moderatora
chocby minelo 100 lat bizantyjski prymityw handlarzy sie nie zmieni polegajac na tej prosto komunikowanej technice bejsbolowej. " Postawilem 3 batony po 5000 na S, a wiec widzicie , ze jestem mocny. Chce kupic ale ku..wa tanio! A wiec albo sprzedawac po taniznie albo spi..alac. Czy mam wystawic jeszcze batona na 10 000?
A dlaczego to dziala? A dlaczego dzialajo billboardy z zarowko?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RYVU 1,88% 65,20 2023-09-29 17:00:00