Forum Giełda +Dodaj wątek

jak gra łukaszenkoGPW

spolka mocno zanizona i na niskich poziomach masa zlecen z mega batonami a wyzej pusto
sprawdzilo sie na partnerze wilbo na 8 formule grałem pod pmi 1.3 3.2 10k gks katowice 60k po 20 21 potem pustka zbieralem cierpliwie lali ze mnie na wszystkich spolkach lapi na czele gks doszlo do 96gr co ciekawe ten sam lapi kupował akcje tej spolki gks po 33 gr wilbo po 35 oddal po 33

a teraz prosze o bluzgi

spolki musza byc w trudnej sytuacji ale nie musza

zawsze wkladam 30 000zl

na ruchu sami widzieliscie co sie działo na 30 gr 3 mln akcji oczywiscie nad widlami by nie mozna bylo ich chwycic kurs byl trzymany po 25gr za pysk nie mogłem go ja ani moj kumpel przelamac tego. bali sie ze dojdziemy do 30gr
to tyle
pozdrawiam

jutro zdam raport z informacji te ktore beda mogl podac
  • jak gra łukaszenkoGPW Autor: ~łukaszenkoGPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUCHCHORZ 7,69% 0,70 2021-10-27 11:35:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.