Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  185,80 zł , zmiana od tamtej pory: -1,04%

Jak Elon Musk się angażuje to będzie grubo

Zgłoś do moderatora
Panowie nie wiem jak wy ale ja Jestem Święcie przekonany że odpierdzieli się tutaj niezła akcja nie zdziwię się jak w przyszłym tygodniu zaliczymy nowe szczyty. Elon musk podpompuje CDP jak Dogecoina wystarczy że puści tweeta a 300 zł Pęknie w jeden dzień. Na pewno nie warto sprzedawać, tutaj się szykuje jakaś Gruba akcja!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,58% 183,86 2021-06-18 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.