Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,80 zł , zmiana od tamtej pory: -10,19%

Jak długo naprawdę trwa powrót do zdrowia po COVID-19?

Zgłoś do moderatora
Coraz głośniej mówi się o powikłaniach po przejściu koronawirusa, zwanych często długim ogonem COVID-19. Jasne stało się, że pokonanie patogenu nie jest końcem problemów zdrowotnych, a może ich doświadczać nawet 80 proc. ozdrowieńców. Jak długo to może trwać? I jakie dolegliwości najczęściej zgłaszali ludzie po COVID-19? Odpowiedzi przyniosło badanie specjalistów z instytut badawczego w San Diego.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,long-covid--jak-dlugo-trwa-powrot-do-zdrowia-po-covid-19-,artykul,53627159.html

Z Menavitin znacznie szybciej
  • Jak długo naprawdę trwa powrót do zdrowia po COVID-19? Autor: 1-mna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -2,81% 9,70 2021-09-24 17:00:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.